top of page

Júlia Borisová z Keď zdravie chutí nie je lekárkou a tak obsah zverejnený na webových stránkach www.kedzdraviechuti.sk nevytvára vzťah lekár – pacient a teda neposkytuje lekárske odporúčania a rady.

Cieľom tejto stránky je zdieľať s vami moje osobné skúsenosti a informácie týkajúce sa zdravého životného štýlu, autoimunitných ochorení a chudnutia. Informácie ktoré sú vám poskytnuté v rámci blogu vám slúžia na informačné a vzdelávacie účely a nesmú sa chápať ako nariadenia, či lekárske rady. Tiež nenahrádzajú lekársku starostlivosť a preto sa vždy v prípade otázok poraďte so svojím lekárom. Informácie zverejnené na webových stránkach www.kedzdraviechuti.sk sú založené na mojich osobných skúsenostiach, či odbornej literatúre.

Autorka tohto blogu nepreberá zodpovednosť za využívanie receptov a obsahu blogu a neručí za prípadné poškodenia. Využívanie informácii zverejnených na tomto blogu je výlučne na Vaše vlastné riziko a zodpovednosť.
Akékoľvek informácie alebo vyhlásenia o možných zdravotných benefitoch prisudzovaných jedlám alebo výživovým doplnkom zverejnené na tomto blogu neboli potvrdené Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv ako nástroj  diagnózy, prevencie alebo liečby akéhokoľvek ochorenia.

Autorka tejto webstránky/blogu nepreberá zodpovednosť za obsah webstránok tretích strán na priložených linkoch a nezodpovedá za správnosť a informácie na týchto stránkach. Využívanie informácii zverejnených na týchto webstránkach je výlučne na Vaše vlastné riziko a zodpovednosť.

​Všetky recepty a myšlienky na tomto blogu sú duševným vlastníctvom zakladateľky a autorky tohto blogu a zároveň sú chránené zákonom o autorských právach. Fotky a recepty môžu byť použité, alebo šírené jedine so súhlasom autora. Akékoľvek šírenie obsahu tohto blogu bez uvedenia jeho odkazu je porušenie autorských práv. Recepty, informácie a myšlienky, ktoré sú obsahom tohto blogu nesmú byť použité na komerčné účely.

bottom of page