top of page

Získaj e-knihu
Štýlové zdravie a krása

DSC_2610-Edit.jpg

Pre každú dámu, ktorá vie, že si zaslúži byť zdravá aj napriek okolnostiam, ktorým v živote čelí.

Aktivuj svoje zdravé chudnutie a krásu, a to z vnútra von.

Získaj túto e-knihu za 22 eur, PLUS získaš prístup ZDARMA k dvom meditáciám.

 • Vedená meditácia na aktiváciu prirodzenej krásy a vitality.

 • Vedená meditácia na aktiváciu fyzického zdravia. 

Prečo táto e-kniha? 

Mnoho ľudí rieši otázku zdravia a krásy až vtedy, keď sú k tomu reálne dotlačení, pretože ich to bolí a trápi. So mnou to nebolo iné. Avšak nebyť tejto skúsenosti, pravdepodobne by sa nezrodila ani táto e-kniha. Napísala som ju pre teba, milá žena, dáma, mama, priateľka. Budem ťa ňou inšpirovať k tomu, aby si si zamilovala svoj pohľad do zrkadla. Ukážem ti, ako si udržať optimálne zdravie, získať vysnívané číslo na váhe a aktivovať prirodzenú krásu. Ten vhodný čas na zmenu sa totiž volá "TERAZ". Teraz, viac než inokedy, je vhodný čas na to, aby sme vzpružili svojho ducha, udržali si pevné zdravie a pozitívne zmýšľanie. Od myšlienok, cez ranné rituály i jedlá, ktoré počas dňa konzumujeme, až po tvorbu nových návykov existuje nespočetné množstvo vecí, ktoré môžeme zaradiť do svojho bežného života, aby sme sa cítili a vyzerali skvele. V tejto e-knihe ti predstavím ten najjednoduchší spôsob, aký poznám. Najjednoduchší preto, lebo si vyžaduje klenot, ktorý TY už vlastníš. 

Teba.  Tvoje odhodlanie, prítomnosť a zodpovednosť... Dámu pripravenú začať žiť svoj život štýlovo a inšpirovať na svojej ceste mnohé.     

DSC_2008-Edit.jpg

ZOZNÁM SA S JÚLIOU - AUTORKOU E-KNIHY

ŠTÝLOVÉ ZDRAVIE A KRÁSA 

Mojím cieľom je motivovať dámy k tomu, aby aj napriek výzvam, ktorým čelia (zdravotné problémy, diéty, strachy), dokázali znova objaviť a udržať si svoje zdravie a krásu, a to prístupom z vnútra von, cez zmenu zmýšľania, stravovania, návykov.  Pretože keď máš v rukách nástroj, akým je zdravie a sebavedomá, prirodzená krása, získaš slobodu ísť životom ďalej a naplniť svoj potenciál.  

Aj ja som bola tam, kde si teraz ty, ale zmenila som to.

Vyčerpaná, zaseknutá, frustrovaná? Z čoho? Z toho, že neustále niečo riešiš. Či sú to zdravotné problémy, chudnutie, číslo na váhe alebo tvoj vzhľad ... jednoducho aj preto nemôžeš robiť to, čo ťa naozaj baví, čo ti prináša radosť a úspech. Záležitosti, ktoré som intenzívne riešila kedysi aj ja:

chronický zápal, únava, tráviace problémy, hmotnosť, stres.  

Chceš vedieť, čo sa zmenilo?

JA.

Bola som sama sebe tou prekážkou. Naučila som sa však pracovať so svojou hlavou, dôverovať svojej intuícii, venovať pozornosť nielen tomu, ako sa stravujem a aké mám návyky, ale začala som sa sústrediť aj na duchovnú stránku svojho bytia. 

Kdekoľvek sa na svojej ceste životom nachádzaš ty, chcem, aby si vedela, že svoje zdravie a krásu máš na dosah ruky. 

V tejto e-knihe ťa naučím princípy, ktoré ti pomôžu zmeniť tvoj prístup k zdraviu, diétam a kráse.  

Urobíme tak prostredníctvom týchto krokov: 


Spraviť upgrade myšlienok

 


Získať základné informácie
o
strave a návykoch


 


Aktívne vykročiť na cestu za
štýlovým životom 


 

Poďme sa bližšie pozrieť na to, prečo je každý krok dôležitý

KROK 1: Spraviť upgrade myšlienok

Tvoj vnútorný dialóg, slová a obrazy ktoré máš o sebe a svojom živote sú vedúcou silou každého aspektu tvojho zdravia, krásy, ale i osobných a pracovných úspechov. Tvorí to tvoju osobnú energiu ktorú vyžaruješ kamkoľvek pôjdeš.

Uvedomením a postupným odstránením obmedzujúcich presvedčení môžeš riadiť svoje zdravie a krásu z vyšších úrovní vedomia.  Táto kniha ti ukáže, ako aktivovať svoje zdravie a krásu a odstrániť limitujúce presvedčenia, ktoré nie sú v tvoj prospech.   

 

KROK 2: Základné informácie o strave a návykoch 

Tvojou úlohou nie je zmeniť svoje stravovanie od nuly, ale upraviť ho tak, aby bolo tvojmu zdraviu a kráse prospešné. Aby sa tvoja premena mohla prejaviť v realite, potrebuješ vedieť, ako vplýva stres na tvoju hmotnosť a chudnutie, aké návyky si osvojiť a ktoré potraviny zaradiť do pravidelného nákupného zoznamu. Tieto a aj iné otázky ohľadom stravy a návykov ti zodpovie táto e-kniha.      

KROK 3: Aktívne žiť svoj život štýlovo

Chceš vytvoriť zmenu ktorá je trvalá? Chceš osobnostne rásť a čeliť obmedzujúcim presvedčeniam s čo najmenším odporom? V tom prípade si potrebuješ vytvoriť nový stav bytia. Potrebuješ aktívne a vedome začať žiť svoj život štýlovo. Ak prehodnotíš svoje zmýšľanie,  návyky a stravovanie, aktivuješ svoje zdravie a krásu zvnútra von.  Táto e-kniha je praktický sprievodca a obsahuje aj aktivity, ktoré je potrebné dokončiť aby si sa mohla otvoriť zmene na hlbšej úrovni.        

  

Získaj túto e-knihu za 22 eur PLUS získaš prístup ZDARMA k dvom meditáciám.

 • Vedená meditácia na aktiváciu prirodzenej krásy a vitality.

 • Vedená meditácia na aktiváciu fyzického zdravia. 

Dizajn bez názvu.png

Pre TEBA

Nezáleží na tom, či si začiatočník, alebo medituješ pravidelne. Tieto meditácie

(v trvaní do 15 min.) ti dávam ako mentálny nástroj, ktorý ti pomôže:

 • otvoriť sa intuitívnemu vedeniu a prevziať kontrolu nad svojím zdravím a krásou, 

 • získať energetickú hybnú silu, ktorá ti pomôže priblížiť sa k cieľu nie o niekoľko rokov, ale mesiacov a možno týždňov, 

 • nabrať správne smerovanie pre svoj zdravý život.   

Ako ti táto e-kniha pomôže?

Motivačná, praktická (s aktivitami, ktoré je potrebné dokončiť) a zrozumiteľná - e-kniha, v ktorej sa dozvieš ako venovať pozornosť svojmu zdraviu, prirodzenej kráse a práci na sebe, aby ti už viac nestáli v ceste prekážky, akými sú mentálne limity, chudnutie, či neustále riešenie zdravotných problémov.   

Je písaná pre dámu, ktorá sa chce cítiť štýlovo vo svojom tele a to zvnútra von.

Je pre tú, ktorá hľadá spôsob, ako sa stať najlepšou verziou seba samej a preto je pripravená

 • spraviť aktualizáciu svojich myšlienok,

 • zamilovať si seba i svoj život, 

 • aktivovať svoje zdravie a prirodzenú krásu, 

 • nadobudnúť zdravé sebavedomie, 

 • zaradiť do svojho života zdravé návyky, ktoré jej dávajú racionálny zmysel a

 • prestať s diétami. 

Ak si pripravená začať meniť veci od seba a žiť svoj život štýlovo, zakúp si túto e-knihu za 22 eur a po pripísaní sumy na účet ti bude doručená e-mailom spolu s dvoma meditáciami na aktiváciu prirodzenej krásy, vitality a fyzického zdravia.  

bottom of page