top of page

Stravovací plán na mieru a konzultácie

Reklama na instagram (79).png
Žena na pláži

Cíť sa skvele vo svojom tele

Ponúkam ti stravovací plán na jeden mesiac zostavený tebe na mieru (vrátane intolerancií, vegetarián) a jasný postup a stratégiu v stravovaní. Tento stravovací plán ti ušetrí množstvo energie a experimentovania s rôznymi diétami a vyrieši tvoj problém s kilami. 

Čo plán a poradenstvo zahŕňa?

01

2 individuálne konzultácie

Vstupná a výstupná online konzultácia v trvaní 45min. + kontrolná e-mailom. 

03

Nákupný zoznam

Podrobný nákupný zoznam, ktorý je základom pre pestré a vyvážené stravovanie. 

05

Bonus 1 - video

Tvoj úvodný nakopávač na ceste za štíhlou postavou. Vysvetlím ti v krátkosti a jednoduchosti, ako si vytvoriť svoj nový režim dňa a zvládnuť prechod na nové stravovanie s noblesou.  

02

Inšpiratívny jedálniček na mieru a vysvetlenie stravovacieho plánu

Jedálniček nastavený pre tvoje individuálne potreby ti doručím mailom do 7 dní od našej vstupnej konzultácie. 

04

Odborné odporúčania pre stravovanie, suplementáciu, životosprávu 

Moje znalosti, osobné skúsenosti a návyky, ktoré vedú k udržateľnosti a trvalým výsledkom. 

06

BONUS 2 e-kniha zdarma

E-kniha: Zdravý štýl od nuly, ktorú som napísala bude pre teba vstupnou bránou k zdravému stravovaniu. Pomôže ti porozumieť základným princípom a tomu, že zdravý životný štýl nie je o trýznení a prísnom obmedzovaní sa. 

Spodní prádlo

Čo môžem očakávať?

  • Pochopenie základov zdravého stravovania.

  • Úbytok na hmotnosti podľa tvojich potrieb v prípade, že jedálniček budeš dodržiavať.

  • Vyriešenie problémov pri nadbytočných kilách.

  • Sprevádzanie vo forme konzultácií.

  • Jasný postup a stratégiu v stravovaní.

  • Viac energie.

  • Vyššie sebavedomie.

  • Spokojnosť so sebou. 

AKO VYZERÁ TAKÝTO PLÁN?

jedalnicek.PNG

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ?

Poradenstvo so mnou.

01

Vstupná konzultácia

Po uhradení služby si na vstupnej konzultácii prejdeme tvoje aktuálne stravovacie návyky, vyplníme dotazník a dohodneme si cieľ ohľadom tvojej váhy. 

03

Jedálniček na mieru

Do 7 dní od našej prvej konzultácie ti mailom doručím jedálniček na mieru s podrobnými inštrukciami: nákupný zoznam, všeobecné odporúčania, jedálniček.   

05

Výstupná konzultácia

Týždeň pred vyhodnotením tvojho stravovania (naša spolupráca potrvá 4 týždne, kedy možno očakávať úbytok na váhe 3 až 5kg) ti doručím dotazník, ktorý vyplníš a na základe ktorého si môžeme dohodnúť výstupnú konzultáciu a zhodnotiť tvoj úspech, či navrhnúť iné odporúčania. 

02

Rezervácia vstupnej konzultácie

Na TOMTO ODKAZE si vyber termín, ktorý ti vyhovuje. Konzultácia bude prebiehať v trvaní cca 45min. Alebo ma kontaktuj mailom na: laska@juliaboris.com 

04

Poradenstvo

V prípade, že budeš mať počas našej spolupráce otázky, budem ti k dispozícii mailom na: laska@juliaboris.com 

06

BONUSOVÉ MATERIÁLY

Po uhradení tejto služby a pripísaní sumy na účet ti na tvoju e-mail adresu doručím skvelé a praktické bonusové materiály.  

V prípade, že sa ešte nepoznáme :-) 

Volám sa Júlia Borisová a dovoľ mi v krátkosti popísať ti moju cestu k zmene môjho jedálnička. 

Značnú časť môjho života som si myslela, že to, ako sa stravujem je fit a zdravé. A bola som s tým ako tak spokojná, až kým sa mi neozvala moja autoimunitná diagnóza. Bolo to obdobie dvoch rokov, kedy som sústavne riešila iba svoje zdravie, hormonálnu liečbu a dve operácie očí. Až jedného dňa som si povedala, že tadiaľto cesta nevedie - teda nie tá, ktorou chcem kráčať ja. A tak som sa začala zaujímať o protizápalovú stravu, ktorej súčasťou bola aj istá pravidelnosť v stravovaní a nové návyky.

 

Po roku môjho experimentovania s touto stravou sa dostavil aj želaný efekt - a teda to, že mi moje zápaly vymizli. Ten dôvod, prečo som však vydržala bol v tom, že zmena jedálnička so sebou už po mesiaci priniesla iné viditeľné benefity v podobe lepšie vyzerajúcej pleti, plochého bruška, úpravy hmotnosti, skvelého pocitu zo seba samej a to bez hladovania. A tak som sa začala zaujímať viac o otázku stravovania. Súčasťou tohto bolo aj štúdium nutričného poradenstva. Skutočnosť, že som svoje stravovanie a návyky nezmenila ano po štyroch rokoch je pre mnohých dôkazom toho, že zdravé stravovanie je zvládnuteľné a udržateľné.  

003.jpg
bottom of page