top of page
Vedomosti sú liekom proti strachu.
Tak sa uč a NIKDY to so sebou nevzdávaj...
borisova ked zdravie chuti LOGO favicon_

PROTIZÁPALOVÁ STRAVA

Ako bojovať s chronickým zápalom....stravou.

Obľúbené recepty

Čím sme starší, tým sme náchylnejší na rôzne ochorenia. Vek, ktorý zvyšuje riziko zápalových ochorení neovplyvníme. Ale stravu, životný štýl, či stres áno.

Chronický zápal môžete mať v sebe niekoľko týždňov, či mesiacov bez toho, aby ste o tom vedeli. Je to zvláštne, ale keď sa mi niečo na mojom zdraví nepozdáva, odoberú mi krv a výsledky mávam aj tak stále v poriadku. Aj napriek tomu však pociťujem únavu, tráviace problémy...dnes už viem, že sú to symptómy zápalu ktorý sa mi v krvnom rozbore neukázal a tak si utiahnem opasok a dám si protizápalovú kúru. Keď sa mi tie zápaly totiž spustia, opäť nastupujem do kolotoča vyšetrení, užívania liekov, sedenia v čakárni...Buďte vďační za dni bez bolestí a liekov a NIKDY to so sebou nevzdávajte!!! 

Prečítajte si informácie a vyskúšajte to, čo sa nazýva protizápalová strava.

 

Ak ste o tejto strave ešte nepočuli, tak sa jedná o životný štýl, pri ktorom eliminujete potraviny, ktoré podporujú zápalové procesy vo vašom tele a zaradíte do stravy protizápalové a antioxidačné látky, vitamíny a minerály.Vraví sa jej aj anti-age strava,   tak preto v tomto blogu tiež nájdete tipy pre vašu krásu.

 

bottom of page