top of page

Pre tých, ktorí chcú spoznať silu osobnej transformácie. 

Mám pre teba darček!

Si pripravená/ý porozumieť tomu, ako meniť veci na fyzickej i podvedomej úrovni?  Tento inšpiratívny mini tréning ti prakticky a jednoducho vysvetlí ako dosiahnuť to, čo chceš a odštartovať svoj proces transformácie.  

97_edited.jpg

Mini tréning zDARma.

Niekedy stačí zmena na úrovni tela (jedlo, pitný režim, pohyb), inokedy je potrebné zastaviť sa a nazrieť do svojej hĺbky. Pozrieť sa na svoje pocity, emócie, či energetické bloky, ktoré nám bránia zvýšiť svoje ambície, sebadôveru, radosť, či vášeň pre život. 

 

Ak však nerozumieme tomu, ako sa veci majú a nevieme kde hľadať, ostávame zaseknutí, frustrovaní, pod tlakom a v strese. Chýba nám ľahkosť, jednoduchosť, energia na bežné úkony a akoby to nestačilo, objavia sa zdravotné problémy. 

 

A ako to viem? 

VIEM TO, PRETOŽE SOM TO ZAKÚSILA NA VLASTNEJ KOŽI. BOLA SOM TAM, KDE SI TY. DOTIAHLA SOM TO AŽ DO TAKÉHO EXTRÉMU, ŽE SOM BOLA DLHODOBO ZASEKNUTÁ, BEZ PEŇAZÍ, FRUSTROVANÁ, VYČERPANÁ, S PRECHODNÝM POBYTOM V ORIDINÁCII U LEKÁRA, ALE VZALA SOM DO RÚK KORMIDLO SVOJHO ŽIVOTA A ZMENILA TO. 

 

Aj ty vieš, že potrebuješ začať meniť veci vo svojom živote a vo svoj prospech, ale zatiaľ nevieš AKO. 

Vnímaš svoj potenciál, avšak stále je tu to ALE...  

Ak chceš nabrať iný pohľad na vec a začať vnímať neobmedzené pole možností, pozri si tento mini tréning.  

V tomto inšpiratívnom mini tréningu sa dozvieš:

 

  • prečo sa ti nedarí dosiahnuť hojnosť zdravia, šťastia, súladu,

  • čo úspešní robia inak, 

  • ako dosiahnuť zmenu. 


003.jpg

O mne

This is a great place to add a tagline.

Volám sa Júlia Borisová a toto je príbeh mojej transformácie...

​Keď som mala deväť rokov, diagnostikovali mi intermediárnu uveitídu - je to chronický zápal vo vnútri oka. Keďže sa mi rapídne zhoršil zrak, čakal nás kolotoč vyšetrení, hormonálnej liečby a postupných očných operácií. Po dlhých rokoch som sa dočkala obdobia, keď mi príznaky vymizli a ja som sa opäť začala cítiť zdravo. Prestala som sa na diagnózu sústrediť, až do obdobia psychického stresu, keď sa mi zápaly vrátili.

​Po 10 rokoch som opakovane začala prechádzať turbulentným obdobím očných zápalov, strachom, problémami so spánkom, trávením či výkyvmi na váhe kvôli hormonálnej liečbe. Znovu lieky, časté kontroly a ja som sa začala zamýšľať nad tým, čo bude ďalej o ďalších 10 rokov.

Tentoraz som sa rozhodla podporiť liečbu aj svojím prístupom k životu a životnému štýlu. Začala som sa venovať tomu, čo robím, ako myslím, čo jem a ako žijem. Viem, že na ceste k dlhodobému zdraviu nie som sama, čo ma motivovalo založiť projekt Keď zdravie chutí.

Začala som úpravou stravovacích návykov, zlepšením vzťahu so sebou a cvičením.

V priebehu niekoľkých týždňov až mesiacov som postupne nachádzala svoj balans. Prísne obmedzovanie sa v jedení vystriedala rovnováha v stravovaní i cvičení. Pocit sebaľútosti vystriedal pozitívny vzťah voči sebe samej a odhodlanie.

Popri práci učiteľky som tak začala študovať aj nutričné poradenstvo a zaujímať sa o neurovedu, epigenetiku, a kvantovú fyziku. 

 

Môj projekt “Keď zdravie chutí” je tak o vytvorení harmónie medzi mentálnym a fyzickým zdravím a nadobudnutí návykov, ktoré povedú k trvalým výsledkom. Nejde o žiaden extrém či rýchlu diétu. Zameriavam sa na jednoduchý, udržateľný a účinný spôsob, ako vyživovať svoje telo zvnútra a nadobudnúť zdravý postoj voči sebe samej.

Podstata nie je v tom, aký výživový smer preferuješ, či sa snažíš o chudnutie alebo o lepšie zdravie. Cieľom je chápať psychológiu stravovania a mať zdravý prístup k životu - tak na seba reálne výsledky nenechajú dlho čakať.

IMG-20210123-WA0005 (2).jpg
Subscribe

Prihlás sa na mini tréning. 

Ďakujem. Teraz si prosim skontroluj email schranku ALE aj priečinok spam a reklamy.

Ochrana osobných údajov

Obchodné podmienky 

Ďakujem za správu. Zvyčajne odpovedám v pracovných dňoch do 24hod.
bottom of page